Contact Elite Prospects
Go Premium for Elite Prospects Support
Get access to our unique free agency lists and many more premium features
Sign up for premiumGo Premium for Elite Prospects Support
Get access to our unique free agency lists and many more premium features
Sign up for premiumThe most trending players last 12 hours
# | Player | GP | G | A | TP |
---|---|---|---|---|---|
1. | Matt Boldy | 7 | 6 | 8 | 14 |
2. | Brady Tkachuk | 7 | 7 | 6 | 13 |
3. | Roman Josi | 6 | 3 | 8 | 11 |
4. | Johnny Gaudreau | 7 | 3 | 8 | 11 |
5. | Dylan Cozens | 7 | 8 | 2 | 10 |
# | Team | GP | W | T | L | OTW | OTL | GF | GA | +/- | TP | Postseason |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eastern Conference - Gold Divion | ||||||||||||
1. | Avto Yekaterinburg | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
2. | Belye Medvedi Chelyabinsk | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
3. | Chaika Nizhny Novgorod | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
4. | Irbis Kazan | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
5. | Kuznetskie Medvedi | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
6. | Mamonty Yugry | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
7. | Omskie Yastreby | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
8. | Sibirskie Snaipery Novosibirsk | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
9. | Stalnye Lisy Magnitogorsk | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Eastern Conference - Silver Division | ||||||||||||
1. | AKM Novomoskovsk | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
2. | Krasnoyarskie Rysi | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
3. | Ladia Togliatti | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
4. | Loko-76 Yaroslavl | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
5. | MHK Molot Perm | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
6. | Reaktor Nizhnekamsk | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
7. | Snezhnye Barsy Astana | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
8. | Sputnik Almetievsk | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
9. | Tolpar Ufa | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
10. | Tyumenski Legion | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Western Conference - Gold Divion | ||||||||||||
1. | AKM Tula | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
2. | Almaz Cherepovets | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
3. | Amurskie Tigry Khabarovsk | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
4. | Loko Yaroslavl | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
5. | MHK Atlant Mytishchi | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
6. | MHK Dynamo Moskva | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
7. | MHK Dynamo St. Petersburg | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
8. | MHK Spartak Moskva | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
9. | SKA-1946 St. Petersburg | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Western Conference - Silver Division | ||||||||||||
1. | AKM-Junior Tula Region | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
2. | Dinamo-Shinnik Bobruysk | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
3. | Kapitan Stupino | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
4. | Khors-Kareliya Kondopoga | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
5. | Krasnaya Armiya Moskva | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
6. | MHK Krylia Sovetov Moskva | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
7. | Russkie Vityazi | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
8. | Sakhalinskiye Akuly | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
9. | SKA-Yunior Krasnogorsk | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
10. | Taifun Primorsky Krai | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |